ZÁSAHOVÉ RUKAVICE REGINA YELLOW

Popis

Hasičské zásahové rukavice REGINA Yellow

Zásahová rukavice pro hasiče – čtyřvrstvá – kombinovaná – s membránou.

  • Základní a nosnou vrstvou pro hřbet je teletinová štípenka se superhydrofobní úpravou od firmy NANOPROTEX zabezpečující odpudivost vody a olejů, odolnost vůči bakteriím, plísním a mající samočistící vlastnosti.
  • Na hřbetu rukavice je kevlarová® výztuha posílená o inteligentní tlumící materiál D3O poskytující ochranu kloubů proti nárazu i při extrémních teplotách. V kombinaci s přidáním další izolační vrstvy se zároveň zvyšuje ochrana vůči sálavému teplu na nejvíce exponovaném místě – hřbetu ruky.
  • Dlaň je vyrobena z Kevlaru® se silikonovým podvrstvením, který zajišťuje odolnost vůči teplu, oděru, řezu a díky své pružnosti poskytuje vynikající citlivost a komfort při práci.
  • Rukavice je vybavena extra prodyšnou, vodě a větru odolnou PTFE membránou Porelle®, která zároveň tvoří bariéru proti bakteriím, krvi a chemickým látkám.
  • Další vrstvou je kombinace technického Kevlaru® a Nomexu®, která zvyšuje ochranu proti tepelným a mechanickým rizikům.
  • Bezprostřední ochranu ruky tvoří poslední vrstva – aramidová podšívka se zvýšenou gramáží, zaručující komfortní nazouvání a vyzouvání rukavice i za mokra a zároveň zvyšující tepelnou odolnost.
  • Nový anatomický střih palce zajišťuje vyšší ochranu proti sálání tepla a přispívá k jeho lepší ohebnosti.
  • Inovovaná konstrukce střihu materiálů v meziprstí (štípenka-Nomex®) zaručuje zvýšenou citlivost na špičkách prstů – i díky absenci švů v těchto místech a výrazně zlepšuje možnost ohybu prstů v rukavici.
  • Regina je vyráběna v provedení s dlouhou manžetou, umožňující nasazení na kabát a pevné utažení.

Rukavice jsou testovány a certifikovány dle normy ČSN EN 659:2004+A1:2008 – Ochranné rukavice pro hasiče.

Velikostní sortiment: 6-7-8-9-10-11-12

Pokud chcete vědět do které velikostní skupiny vaše ruka patří, řiďte se prosím těmito pokyny: textilním metrem nebo provázkem si změřte obvod ruky (praváci pravou a leváci levou ruku) přes vyklenuté klouby. V místě kloubů prstních a záprstních kostí je lidská ruka nejširší. Ruka musí být sevřena tak, aby se konec ukazováku mírně dotkl špičky palce. Touto délkou v cm zjistíte svou velikost ruky a s pomocí následujíci tabulky určíte potřebnou velikost rukavice.

Obvod ruky (cm) Velikost rukavice
14,2 – 16,7 6
16,7 – 19,2 7
19,2 – 21,7 8
21,7 – 24,2 9
24,2 – 26,7 10
26,7 – 29,2 11
29,2 – 31,7 12

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZÁSAHOVÉ RUKAVICE REGINA YELLOW“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *