Zobrazuji všech 7 výsledků

 • LAHEV CO2 S NÁPLNÍ 10KG

  Tlaková láhev CO2 – 10 kg vč. náplně Bezešvá ocelová tlaková lahev s náplní 10 kg kapalného oxidu uhličitého (CO2). Lahev je opatřena uzavíracím ventilem s výpustným závitem G3/4,. Lahvový ventil obsahuje pojistné zřízení chránící tlakovou nádobu před roztržením při zvýšení tlaku vlivem teploty. Rozsah funkčních teplot je -40°C až 60°C. Součástí dodávky je ochranný…

 • LAHEV CO2 S NÁPLNÍ 15KG

  Tlaková láhev CO2 – 15 kg (20l) vč. náplně Bezešvá ocelová tlaková lahev o objemu 20l s náplní 15 kg kapalného oxidu uhličitého (CO2). Lahev je opatřena uzavíracím ventilem s výpustným závitem G3/4,. Lahvový ventil obsahuje pojistné zřízení chránící tlakovou nádobu před roztržením při zvýšení tlaku vlivem teploty. Rozsah funkčních teplot je -40°C až 60°C….

 • LAHEV CO2 S NÁPLNÍ 20KG

  Tlaková láhev CO2 – 20 kg (30l) vč. náplně Bezešvá ocelová tlaková lahev o objemu 27 l i s náplní 20 kg kapalného oxidu uhličitého (CO2). Lahev o zkušebním tlaku 300 bar je opatřena uzavíracím ventilem s výpustným závitem G¾“. Lahvový ventil obsahuje pojistné zřízení chránící tlakovou nádobu před roztržením při zvýšení tlaku vlivem teploty….

 • LAHEV CO2 S NÁPLNÍ 2KG

  Tlaková láhev CO2 – 2 kg (2,7l) vč. náplně Bezešvá ocelová tlaková lahev o objemu 2,7 l i s náplní 2 kg kapalného oxidu uhličitého (CO2). Lahev o zkušebním tlaku 315 bar je opatřena uzavíracím ventilem s výpustným závitem G¾“. Lahvový ventil obsahuje pojistné zřízení chránící tlakovou nádobu před roztržením při zvýšení tlaku vlivem teploty….

 • LAHEV CO2 S NÁPLNÍ 3,3KG

  Tlaková láhev CO2 – 3,5 kg (5l) vč. náplně Bezešvá ocelová tlaková lahev o objemu 5 l i s náplní 3,5 kg kapalného oxidu uhličitého (CO2). Lahev o zkušebním tlaku 250 bar je opatřena uzavíracím ventilem s výpustným závitem G1/2″. Lahvový ventil obsahuje pojistné zřízení chránící tlakovou nádobu před roztržením při zvýšení tlaku vlivem teploty….

 • Zástupný symbol

  LAHEV CO2 S NÁPLNÍ 5KG

  TLAKOVÁ LAHEV CO2 – 5 KG (ORIGINÁL) VČ. NÁPLNĚ BBezešvá ocelová tlaková lahev o objemu 6,7 l i s náplní 5 kg kapalného oxidu uhličitého (CO2). Lahev o zkušebním tlaku 315 bar je opatřena uzavíracím ventilem s výpustným závitem G¾“. Lahvový ventil obsahuje pojistné zřízení chránící tlakovou nádobu před roztržením při zvýšení tlaku vlivem teploty….

 • LAHEV CO2 S NÁPLNÍ 6KG

  Tlaková láhev CO2 – 6 kg (8l) vč. náplně Bezešvá ocelová tlaková lahev o objemu s náplní 6 kg kapalného oxidu uhličitého (CO2). Lahev je opatřena uzavíracím ventilem s výpustným závitem G3/4. Lahvový ventil obsahuje pojistné zřízení chránící tlakovou nádobu před roztržením při zvýšení tlaku vlivem teploty. Rozsah funkčních teplot je -40°C až 60°C. Součástí…