SADA NA 60 M PŘEKÁŽEK LASER SE SPOJKAMI ROTT TWIST 2.0 (10,25M – DĚTI)

Popis

Sada na 60 m překážek LASER se spojkami Rott TWIST 2.0 (10,25m – děti)

Nová konstrukce sportovní hadice LASER upřednostňuje výhody lehké a vysoké stuhy. Oproti dříve nabízeným stuhám je nyní znatelně stabilnější i na venkovních soutěžích. Prověřené a zdokonalené spojky Rott TWIST 2.0 naší výroby dodávají sadě LASER TWIST 2.0 na unikátnosti a zjednodušují tak Vaši volbu při nákupu toho nejlepšího nářadí na 60 m překážek pro Vás nebo Váš tým. Sada obsahuje 2 stuhy, proudnici a koncovku pro rozdělovač.

HMOTNOST: 1525 g (+/- 1,5 %)
VÝŠKA KOTOUČE: 23 cm
DÉLKA STUHY: 10,25 m
Vyšší stabilita pro venkovní soutěže
Lépe klouže po většině povrchů
Nenasákavý materiál stuhy

Na jejím vývoji se podíleli zkušení atleti požárního sportu, kteří přispěli k jejímu vyladění svým několikaměsíčním testováním v nekompromisních podmínkách předních hasičských soutěží u nás i v zahraničí. Díky tomu Vám můžeme nabídnout adekvátní nářadí pro maximální sportovní výkony Vašeho dětského týmu.

Sada na 60 m překážek LASER TWIST 2.0 – KIDS vznikla díky dlouholeté spolupráci firem FLÍDR s.r.o. – výrobce sportovního nářadí FLÍDR Firesport a TECHNOLEN BOJANOV s.r.o. – výrobce hadic pro hasiče, technických hadic a hadic pro požární sport.

Barva omotávky proudnice zobrazené na fotografii je pouze ilustrační a může se lišit od dodané barvy. Pro informace o aktuální barvě skladem nás prosím kontaktujte.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SADA NA 60 M PŘEKÁŽEK LASER SE SPOJKAMI ROTT TWIST 2.0 (10,25M – DĚTI)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *