SYSTÉM ROXTEC

Popis

Systém Roxtec

Flexibilní těsnící system

Těsnění pro kabely a trubky zaručují bezpečnost, efektivitu a provozní spolehlivost. Nezávisle na tom, zda jste majitel, projektant nebo montážní pracovník, vždy se můžete spolehnout na toto řešení všude tam, kde kabely a trubky procházejí otvory, a to bez ohledu na jejich velikost.

 

Standardizace pro úspěch

Roxtec je jako standardní řešení výhodné pro majitele, kteří požadují dlouhodobou provozní spolehlivost a dobrou návratnost svých investic. Je také dokonalý pro projektanty, kteří potřebují inteligentní řešení, a pro montážní pracovníky, kteří si chtějí usnadnit práci.

 

Chrání životy a vybavení

Těsnění firmy Roxtec chrání před poškozením vodou, ohněm, plynem, pískem, prachem a nečistotami. Chrání proti výbuchu, úderům blesku, vytažení, hluku a vibracím. Zadržují plazy a hlodavce, a nabízejí řešení pro uzemnění a elektromagnetickou kompatibilitu (EMC). 

 

Testováno a certifikováno

Řešení firmy Roxtec jsou testována a certifikována všemi hlavními certifikačními společnostmi. Těsnění byla podrobena stovkám registrovaných testů a schvalování, a získala stovky certifikátů, jež dokazují jejich vynikající výkonnost a odolnost proti rizikům.

 

Všechny kabely a trubky jsou vítány

Systém Multidiameter™ je vynález firmy Roxtec, který přinesl přizpůsobitelnost a flexibilitu pro těsnění na modulární bázi. Toto jedinečné řešení je založeno na těsnicích modulech se snímatelnými vrstvami a zaručuje dokonalé dosednutí na různé velikosti kabelů a trubek. Tím se zjednoduší konstrukce, montáž a logistika. Zamezuje nepříjemným překvapením, pokud se týká množství nebo velikosti kabelů, a snižuje potřebu nářadí a materiálů.

 

Rezervní kapacita pro rozšíření

Systém Multidiameter™ umožňuje utěsnit většinu kabelů pomocí pouhých šesti základních velikostí modulů. Při efektivním využití prostoru můžete v jednom otvoru utěsnit několik předkonektorovaných kabelů. Jste vždy připraveni pro předpisy a potřeby v budoucnosti. Pokud chcete přidat trubku, otevřete pouze průchod, přizpůsobte modul a znovu utěsněte! 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SYSTÉM ROXTEC“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *