VNĚJŠÍ STĚNY

Popis

Vnější stěny

Vnější stěnový dílec PROMATECT® – H, nenosné parapetní dílce PROMATECT®- L REI 45, REI 90 a REI 120 dleČSN 73 0855.

K výstavbě budov s různým druhem využití se převážně používají lehké montážní systémy fasád, které umožňují rozsáhlou prefabrikaci. Požadavky na požární bezpečnost platné pro vnější stěnové dílce, které nejsou nosné a nejsou vyztužené, nemohou splňovat mnohé běžné systémy fasád. Malá hmotnost a četné variační možnosti níže uvedených protipožárních dílců umožňují snadnou montáž na většinu lehkých systémů fasád.

Zvýšených požadavků na tepelnou ochranu lze dosáhnout změnami v konstrukčním složení, popř. doplněním přezkoušených konstrukcí firmy Promat®, aniž by se snížila požární bezpečnost . Obě konstrukce byly přezkoušeny dle DIN 4102 a posouzeny dleČSN 73 0855 a klasifikovány jako REI 90.

Desky PROMATECT® byly zařazeny do stupně hořlavosti A „nehořlavé“. K dispozici jsou úřední doklady.

Alternativní konstrukce:

Vnější stěna REI 90, která není nosná ani vyztužená, z desek PROMATECT® – H, d = 12 mm, s vlepenou minerální vlnou, d = 40 mm. Podrobnosti sdělí naše technické oddělení.

Všechny vnější stěnové válce Promat® a všechny dílce parapetu vyžadují povrchovou úpravu odolávající klimatickým vlivům, popřípadě jsou vsazovány za zavěšené průčelí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „VNĚJŠÍ STĚNY“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *