DŘEVĚNÉ TRÁMOVÉ STROPY KONSTRUKCE

Popis

Dřevěné trámové stropy konstrukce

Obklady dřevěných trámových stropů a střech

Specifické problémy požární ochrany dřevěných konstrukcí, obzvlášť při rekonstrukcích staré zástavby, se dají řešit jednoduchým obkladem z protipožárních desek PROMATECT® . I při malé tloušťce desek lze dosáhnout vysoké hodnoty požární odolnosti.

V mnohých případech je možno ustoupit od pomocných přídavných spodních konstrukcí.

Díky velkému množství variant lze kombinovat požární ochranu s tepelnou popř. zvukovou izolací.

Kromě ochrany užitím přímého obkladu mohou být také stropní systémy zavěšeny. Z hlediska hospodárnosti je výroba podhledů PROMATECT® chránících původní trámové stropy výhodná, neboť není třeba odstraňovat původní vrstvy omítky a obkladu. Tato přednost se projeví především při montáži úsporou času a nákladů.

Firma Promat® nabízí úředně odzkoušené a certifikované systémy chránící dřevěné trámové stropy s různou hodnotou požární odolnosti od 30 do 120 minut.

Dřevěné trámové střechy

Firma Promat vyvinula dřevěné trámové střechy určené k vestavbě při působení ohně zdola. Tyto konstrukce lze použít při stavbě plochých střech, jakož i střech s libovolným sklonem.

Střechy mohou být pokryty přírodními nebo umělými krytinami. Rovněž jsou možné střešní pláště z ocelového plechu nebo jiné kovové krytiny.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „DŘEVĚNÉ TRÁMOVÉ STROPY KONSTRUKCE“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *