VERIA 7907 AUTONOMNÍ SET KOMPATIBILNÍ S GSM ALARMEM

Popis

VERIA 7907 autonomní set kompatibilní s GSM alarmem

Jednoduchý domovní alarm VERIA 7907. Kompaktní autonomní zabezpečovací systém. Komunikace všech komponentu je zajišťována zcela bezdrátově prostřednictvím přenosu bezdrátového signálu s unikátním kódovacím protokolem VERIA.

Komunikace všech komponentu je zajišťována zcela bezdrátově prostřednictvím přenosu bezdrátového signálu s unikátním kódovacím protokolem VERIA.

Sestava se skládá:

1 ks VERIA – 10403 – Bezdrátová venkovní / vnitřní siréna s duálním zábleskovým majákem a záložním akumulátorem napájená z el. sítě 230V
1 ks VERIA – 8207P – PIR detektor pohybu s navrženou maskou a integrovaným obvodem s DMT technologií
1 ks VERIA – 9102 – Bezdrátový magnetický kontakt
2 ks VERIA – 1101 – Bezdrátový inteligentní dálkový ovladač se 6 tlačítky
Včetné všech baterií a adaptérů nutných k provozu

Autonomní EZS VERIA slouží k okamžitému varování v případě napadení objektu.
Na rozdíl od klasického zabezpečovacího systému vybaveného ústřednou EZS, která nabízí celou řadu funkcí, nastavení a uzpůsobení celého systému potřebám uživatele a zabezpečení objektu včetně informačních hlášení o poplachu na telefon uživatele, jsou určeny autonomní EZS sestavy VERIA pouze pro lokální varování spuštěním sirény.
Díky dvousměrným sirénám VERIA s procesorem je možné vytvoření autonomního EZS, který umožňuje vzájemnou komunikaci a spárování až s 15 bezdrátovými zařízeními série VERIA Panther tzn., že základní sestavu lze volně rozšířit podle potřeb uživatele o další komponenty.

V případě potřeby je možné kdykoliv tento jednoduchý a zároveň velmi efektivní zabezpečovací systém rozšířit o další bezdrátové komponenty a zařízení série VERIA Panther včetně ústředny EZS nebo S-DVR.

Jednotlivé komponenty stačí spárovat se sirénou dle přiložené příručky, rozmístit a namontovat. Pak už jen stačí EZS zapnout prostřednictvím dálkového ovladače (klíčenky).

V případě narušení dojde k okamžitému spuštění poplachu prostřednictvím akustické sirény a blikání jejího majáku. Poplach bude znít několik minut nebo do té doby než bude EZS vypnut prostřednictvím dálkového ovladače (klíčenky).

Autonomní EZS VERIA lze také použít pro přivolání pomoci například seniorů, postižených, nemohoucích nebo vážně nemocných. Po stisknutí SOS tlačítka tísně na dálkovém ovladači (klíčence) dojde rovněž ke spuštění akustické sirény a blikání jejího majáku.

Autonomní EZS VERIA nabízí rychlou montáž a jednoduchou obsluhu. Jsou levným a účinným způsobem ochrany před většinou narušitelů, kteří po spuštění akustické sirény EZS zanechají svého počínání a raději utečou. Autonomní EZS VERIA jsou efektivním nástrojem elektronického zabezpečení především ke střežení majetku nižších hodnot, v obytných zónách, kde mohou snadno upozornit na páchání trestného činu.

Bez ústředny EZS nebo S-DVR řady Panther není tato sestava vhodná pro zabezpečení majetku vyšších hodnot.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „VERIA 7907 AUTONOMNÍ SET KOMPATIBILNÍ S GSM ALARMEM“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *