PŘENOSNÉ PLOVOUCÍ ČERPADLO PH CYKLON 1

Popis

Přenosné plovoucí čerpadlo PH Cyklon 1

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z  volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor atd.

Použití: Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor a dalšímu použití např. v zemědělství, na stavbách apod.

Skříň čerpadla ze slitiny hliníku je přišroubována k přírubě motoru a plováku. Spodní strana skříně je opatřena víkem s nerezovou mřížkou, která zabraňuje vniknutí nečistot a tuhých částic větších než 10mm v průměru. Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou B75.

Těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden monolit. Na vnitřní straně je naneseno cca 20mm tvrdé polyuretanové pěny pro zvětšení odolnosti proti proražení, což zaručuje nepotopitelnost zařízení. Toto provedení plováku se vyznačuje mimořádnou stabilitou na vodní hladině. Dvě držadla slouží jak k přenášení a manipulaci, tak i k upevnění šňůry k zajištění proti uplavání.

Použitý motor typového označení GCV je zhotoven ve vysoké kvalitě motorů Honda. Konstrukce čerpadla umožňuje běh „na sucho“ bez poškození.

POZOR: Plovoucí čerpadlo se nesmí používat v uzavřených prostorách kde hrozí nebezpečí otravy oxidem uhelnatým!!!

Čerpadlo:

Max. průtok: 1120 l/min

Max. výtlačná výška: 38 m

Výtlak spojkou : spojka B75

Motor: HONDA GCV 190

Max. výkon: 3,8 kW  při  3 600 ot. min-1

Objem válce: 187 cm3

Spotřeba: 1,3 l/hod.

Hmotnost: GCV 12,3 kg

Plovák:

Rozměry: 820x600x200 (mm)

Hmotnost: 8,75 kg

Zařízení komplet:

Pohotovostní hmotnost: 28 kg

Celková hmotnost: 29 kg

Rozměry čerpadla: 900x600x430 (mm)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „PŘENOSNÉ PLOVOUCÍ ČERPADLO PH CYKLON 1“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *