GSM ALARM VERIA 8995B PANTHER SET EZS

Popis

GSM alarm VERIA 8995B Panther SET EZS

Bezdrátový alarm – elektronický zabezpečovací systém – EZS VERIA. Inteligentní bezdrátově kabelový elektronický zabezpečovací systém (EZS) se zobrazením informací na podsvíceném LCD, hlasovým naváděním v českém jazyce.

Popis:
Bezdrátový elektronický zabezpečovací systém GSM + PSTN v bílém provedení

Základní vlastnosti a funkce
– Elektronický zabezpečovací systém z řady VERIA 8995 Panther je v kategorii GSM alarmů novodobým hi-tech zařízením s mimořádným designem a propracovanou technologií, ovládaný nejmodernějším softwarem.
– Systém VERIA řeší ochranu objektu před rozličnými druhy nebezpečí, jako je například narušení objektu, vloupání či ochrana před ničivými účinky požáru prostřednictvím jeho včasné identifikace a lokalizace.
– Své uplatnění nachází ve všech oblastech zabezpečení, jak domácností, tak komerčních objektů menšího rozsahu.
– Jeho estetický design spolu s osvětlením displeje a dotykovou klávesnicí poskytuje nový standard instalace v kategorii EZS a umožní Vám jednoduché ovládání zařízení pokročilé technologie.

Hlavní funkce

 1. Inteligentní bezdrátově kabelový elektronický zabezpečovací systém (EZS) VERIA 8995.
  2. Vyhodnocovací ústředna s integrovaným GSM a PSTN modulem(modulem pevné telefonní linky) se zobrazením informací na podsvíceném LCD displeji, hlasovým naváděním v Českém jazyce a komfortní dotykovou klávesnicí pro pohodlnější ovládání.
  3. Vzdálené ovládání prostřednictvím telefonu, živý odposlech a obousměrná hlasová komunikace. Po telefonickém spojení s ústřednou EZS a zadáním hesla můžete zapnout, vypnout systém, odposlouchávat prostor, dotazovat se na aktuální režim EZS a ovladačů elektrických přepínačů automatizace či provádět další operace.
  4. Do zařízení lze přednastavit až 6 telefonních čísel. Možnost nastavení až 2 poplachových CMS čísel s 2 ID kódy pro komunikaci zařízení s centrální monitorovací stanicí (CMS) nebo pultem centrální ochrany (PCO) a 4 osobních telefonních čísel určených pro uživatele, kterým v případě poplachu ústředna zašle SMS nebo zavolá.
  5. Ústředna funguje v režimu odjištění systému jako handsfree komunikační zařízení a umožňuje svému uživateli (například dětem nebo seniorům) uskutečnit telefonní hovor z ústředny EZS nebo obráceně z telefonního přístroje na ústřednu EZSvčetně možnosti režimu vzdáleného odposlouchávání střeženého prostoru.
  6. 32 bezdrátových zón: Každá zóna umožňuje spárování komponentu EZS automaticky, nebo pomocí manuálního vložení devítimístného adresného ID kódu. Ústředna je kompatibilní se všemi bezdrátovými zařízeními, série VERIA Panther.
  8 kabelových zón. Uživatel může nastavit typ obvodu a rychlost reakce, podpora N.O. – v klidu otevřeno, N.C. – v klidu zavřeno.
  8. Možnost variabilního připojení celé řady komponentů jako jsou různé druhy detektorů a zařízení typu: IR, PIR, MW detektorů, detektorů plynu, hlásičů požáru, přepínačů el. automatizace, klávesnic, dálkových ovládačů, tísňových SOS tlačítek atd.
  9. Podpora připojení interních a externích zařízení pro vizuální a akustickou signalizaci poplachu (bezdrátové a kabelové sirény, majáky atd.)
  10. Programovatelné zóny: Jednotlivé zóny jsou z výroby před programované. Tato nastavení mohou být uživatelem libovolně změněna.
  11. Do systému lze přidat až 8 bezdrátových ovladačů, 8 el. přepínačůautomatizace, bezdrátový dveřní zvonek a neomezené množství jednocestných bezdrátových sirén.
  12. Rozdělení systému ústředny na 2 nezávislé podsystémy umožňuje použití EZS pro střežení nezávislých prostor. Do podsystémů lze zóny přiřazovat libovolně. Rozdělení je praktické tam, kde je potřeba kombinace střežení několika na sobě nezávislých prostor.
  13. Funkce tzv. „Černá skříňka“: Umožňuje zápis a procházení paměti až se 120 systémovými událostmi s reálným časem a datem typu: informace o poplachu, anti-tamper, stav komponentu EZS, výpadek tel. linky, zapnutí, vypnutí systému, nastavení systému, nízký stav baterie, atd. Může být také prověřeno číslo zóny a typ alarmu.
  14. Automatická identifikace typu poplachu: Poté, co je spuštěn poplach, zobrazí se na LCD displeji ústředny ikona poplach společně s dalšími doplňujícími údaji.
  15. Řízení přístupových hesel: Systém disponuje jedním heslem administrátora a 16 uživatelskými hesly. Administrátorské heslo je primárně pro správce systému pro nastavení systému. Heslo administrátora umožňuje přístup do režimu programování EZS. Heslo uživatele je určeno k provádění běžných operací, jako je zapnutí, vypnutí nebo vzdálené ovládání EZS. Jak administrátorská, tak uživatelská hesla mohou být změněna.
  16. Kontaktní ID protokol a VERIA – II protokol Panther.
  17. Volitelný zvuk dveřního zvonku: Ding Dong, Vítejte, Nahrávání, DeeDee
  18. Integrovaný časovač umožňuje nastavení 4 skupin period zapnutí a vypnutí EZS.
  19. Nastavitelná hlášení do CMS: ID ústředny, hlášení o poplachu, zapnutí / vypnutí systému atd. Identifikace typu zóny pro CMS: Po spuštění poplachu je na LCD displeji ústředny zobrazeno číslo zóny, může být také zasláno detailní hlášení do CMS, které zahrnuje místo poplachu a typ zóny. Dle množství uživatelů mohou být v CMS nastaveny uživatelské kódy se 4, 6 nebo 8 číslicemi.
  20. Dálkové (vzdálené) ovládání: Pomocí telefonu nebo SMS je umožněno vzdálené ovládání systému jako zapnutí, vypnutí systému, odposlech místa, spuštění sirény, ovládání el. přepínačů automatizace atd.
  21. PGM výstup: S naprogramovaným výstupním portem, pět typů výstupů poplachových událostí.
  22. Funkce odolnosti proti zničení (vandal-proof): Při pokusu o přerušení vedení mezi kabelovou komponentou a ústřednou nebo při přerušení telefonní linky, která je připojena k ústředně, dojde ke spuštění poplachu.
  23. Funkce proti sabotáži (anti-tamper): V případě pokusu o úmyslné odstranění ústředny nebo komponentu EZS s prvkem tamper dojde ke spuštění poplachu.
  24. Funkce testu komunikace: Pokud dojde k pokusu o přerušení spojení mezi kabelovým komponentem a ústřednou EZS, nebo dojde-li k výpadku telefonní linky.
  25. Možnost nastavení časového intervalu samokontroly EZS a hlášení aktuálního stavu.
  26. Časové nastavení zapnutí / vypnutí systému: Možnost nastavení až 4 časových period pro zapnutí a vypnutí EZS.
  27. Autotest EZS: Ústředna disponuje funkcí automatické kontroly komunikace s CMS.
  28. Nastavitelná hlasitost reproduktoru vyhodnocovací ústředny.
  29. Podpora přepínačů el. automatizace: Přepínače el. automatizace umožňují jak manuální, tak vzdálené ovládání elektrických spotřebičů a dalších zařízení. Jejich zapnutí/ vypnutí a identifikaci aktuálního stavu.
  30. Monitorování kabelové / bezdrátové zóny v reálném čase: Je-li tato volba aktivována a ve střeženém prostoru byl zaznamenán pohyb, nebude možné EZS uvést do režimu „Zapnuto“.
  31. Upozornění na nízkou kapacitu baterii: Bezdrátové komponenty odesílají ústředně EZS hlášení o stavu v intervalu 1-3 hodiny. V případě nízké kapacity baterie komponentu se na LCD displeji ústředny zobrazí odpovídající číslo zóny se symbolem nízké kapacity baterie a zároveň tato informace může být odeslána do CMS.

Obsah balení setu:
Ústředna VERIA 8995 řady Panther 1ks
Bezdrátový PIR detektor pohybu VERIA – 8208DP 1ks
Bezdrátový dveřní kontakt VERIA – 9102 1ks
Bezdrátový dálkový ovladač – klíčenka VERIA – 1101 2ks, včetně baterií
Lithiové baterie CR123A 3,0V 2 ks
Napájecí adaptér DC=15V 2A 1ks
Uživatelská příručka 1ks
Odpor 10K 8ks
Drobný montážní materiál

Technická specifikace:
Provozní napětí: AC=100~240V~, DC=15V 2A
Statický proud: <50 ma=““ br=““>Proudový odběr: <300mA
Proudové zatížení PGM – 200mA
Záložní napájení: Li-ion akumulátor: baterie: 11,1V/1000 mAh (nabíjecí)
Frekvence – příjem / vysílání: protokol VERIA 433MHz
Protokol pro komunikaci s CMS: Ademco Contact ID
Vzdálenost přenosu signálu: 100 – 150 m (v otevřeném prostoru)
Rozsah provozních teplot: Teplota: 0°C do 45°C
Relativní vlhkost: <85% RH při 30°C
Rozsah teplot pro skladování: -20 °C do 60 °C
Rozměry výrobku: 215 × 155 × 20mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „GSM ALARM VERIA 8995B PANTHER SET EZS“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *