RCC426B_4f3a2a2e839fe.jpgRCC426B_4f3a2a2e839fe.jpg

Testovací plyn Detectasmoke DS1

Testovací plyn Detectasmoke DS1
Prodejní cena420,- Kč
Prodejní cena bez DPH347,- Kč

not_available.png

Preloader

Popis

Testovací plyn Detectasmoke DS1

Testujte Váš detektor kouře pomocí aerosolu Detectasmoke DS1

Detectasmoke ověřuje, zda obvody a systémy fotoelektrických a ionizačních hlásičů požáru a kouře spolehlivě pracují a zda aktivně vyhledávají jakýkoliv náznak požáru.

Přednosti
- Snadné použití.
- Nehořlavý.
- Bezfreonový.
- Netoxický.
- Neagresivní.
- Testuje optické i ionizační hlásiče požáru a kouře.
- Kompatibilní se všemi tyčovými testovacími systémy.
- Velmi příznivá cena.

Unikátní složení aerosolových částic simuluje celou řadu reálných známek požáru, takže máte jistotu, že váš autonomní hlásič požáru nebo hlásič systému elektrické požární signalizace bude ihned reagovat na jakýkoliv druh požáru.

Detectasmoke DS1 má jako jediný testovací plyn universální složení aerosolu schváleného k testování autonomních fotoelektrických i ionizačních hlásičů požáru ve shodě s ČSN EN 14604 instalovaných dle vyhlášky č. 23/2008 Sb., o technických podmínkách požární ochrany staveb která stanoví, že každá novostavba a vymezený stavební objekt musí být vybaven autonomním detekčním a signalizačním zařízením.

Testování za pomocí aplikace doporučeného aerosolu, navrženého pro bezpečnou simulaci částic kouře je nyní nejrozšířeněji užívanou profesionální metodou celosvětově ověřenou výrobci detektoru.

BS 58391:2002 45.4 (d) „Uvědomte si, že detektory kouře by měly být testovány metodou, která potvrdí, že kouř muže vstoupit do detekční komory a dokáže spustit signál (např. použitím přístroje, který vypouští simulovaný kouř nebo vhodné aerosoly okolo detektoru). Mělo by být zajištěno, že použitý materiál nezpůsobí škodu nebo následně neovlivní výkon detektoru…“
Zdroj NFPA 72E, 8-2.4.1.1

„Detektory by měly být testovány na místě, aby byl zajištěn vstup do snímací komory a reakce alarmu…“

- 1 x 250 ml aerosolu dostačující pro otestování více jak 300 detektorů
- Velikost balení: 150 x 66 mm, samostatná plechovka 250ml

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio