Dobrý den,

 

vítám Vás na stránkách

naší společnosti a doufám,

že zde naleznete to,

co právě hledáte.

 

 

Pavel Bábík
jednatel    

header

 

co clanekco clanek

detektor co 3detektor co 3

Pohár Mistrů 2013

Aktualizace: 22. Srpen 2013 | počet přečtení: 3090

POHÁR MISTRŮ V POŽÁRNÍM ÚTOKU 2013 – Z R U Š E N !!!!

na základě uzávěrky přihlášek na POHÁR MISTRŮ v požárním útoku, provedené v souladu s vydanými propozicemi k této soutěži dne 22.8.2013, jsme nucení s politováním oznámit, že letošní ročník PM se neuskuteční.

Zrušení soutěže je zapříčiněno nízkým počtem přihlášených družstev, což je ovlivněno jednak celkem vysokým počtem omluvenek od nominovaných družstev, ale také jsme zaznamenali určitý pokles zájmu o tuto soutěž. Vzniklá situace nevytváří předpoklad naplnění myšlenky pořádání této soutěže, která má být přehlídkou a sportovním soupeřením nejlepších družstev z celé republiky. Domníváme se, že by od nás bylo neseriózní táhnout nízký počet přihlášených družstev z různých koutů republiky na soutěž, která nenaplní deklarovaný smysl. Naší snahou je zachování hodnot a limitů, na kterých tato soutěž vznikla. Nemáme zájem pořádat POHÁR MISTRŮ, který by nebyl skutečným POHÁREM MISTRŮ.

Děkujeme družstvům, která svou přihláškou projevily zájem o tuto soutěž a za vzniklou situaci se jim omlouváme. Uhrazený účastnický poplatek samozřejmě přihlášeným družstvům zašleme neprodleně zpět.

Pavel Bábík
jednatel společnosti Bábík spol. s r.o.