Dobrý den,

 

vítám Vás na stránkách

naší společnosti a doufám,

že zde naleznete to,

co právě hledáte.

 

 

Pavel Bábík
jednatel    

header

 

co clanekco clanek

detektor co 3detektor co 3Detektor pohybu MSA motionSCOUT K - T verze s klíčem a teplotním senzorem


Cena
Cena bez DPH: 4.267,00 Kč
Cena: 5.163,07 Kč
přibližně 20 dnů

Popis produktu

Detektor pohybu MSA motionSCOUT K - T verze s klíčem a teplotním senzorem

Popis zboží: Detektor pohybu MSA motionSCOUT K - T verze s klíčem a teplotním senzorem - 10088034 Osobní výstražný bezpečnostní systém MotionScout je užitečným pomocníkem zasahujících hasičů, stejně tak i zaměstnanců v průmyslu, kteří se pohybují v nebezpečném, stísněném či orientačně složitém prostředí, kde hrozí zvýšené nebezpečí úrazu. Přístroj je odborné veřejnosti známý spíše pod pojmem "mrtvý muž".

MotionScout pracuje v základní verzi jako lokátor pohybu uživatele. Pokud přístroj nezaznamená po dobu 25s žádný pohyb uživatele, začne vydávat stupňující se akustický signál, který má okolí upozornit na imobilitu uživatele.

Verze K-T: KLÍČ - slouží k přehledné evidenci velitele zásahu nebo vedoucího pracovníka, kteří příslušníci / zaměstnanci jsou v určené pracovní skupině vyslané do nebezpečného prostředí. Příslušník / zaměstnanec obdrží před zahájením činnosti přístroj a aktivuje jej vytažením klíče, který předá veliteli zásahu / vedoucímu zaměstnanci. Klíč lze označit jmenovkou, číslem, případně jej může velitel zásahu nebo vedoucí zaměstnanec zavěsit na určené místo ke jmenovce pracovníka, kterému byl přístroj přidělen.

TEPLOTNÍ ČIDLO - slouží jako ochrana uživatele před vznikem tepelného šoku. Zejména u hasičů nebo v těžkém průmyslu roste vlivem používání stále kvalitnějších zásahových a pracovních oděvů možnost chybného vyhodnocení situace a příslušník nebo zaměstnanec vstoupí do nebezpečného prostředí s velmi vysokou teplotou, kde hrozí jeho organizmu tepelný šok. MotionScout tomu dokáže zabránit tím, že upozorní akustickým signálem svého uživatele na prostředí, kde teplota přesahuje 80 °C.

Akustický signál má rostoucí tendenci, po 25s imobility se aktivuje první akustická signalizace, při které lze vzniklý alarm odvolat pouhým pohybem. Pokud po dobu dalších 15s nedojede k pohybu, spustí se plný alarm, který již nelze deaktivovat jinak než ručně (nabízí-li se tato možnost) nebo úplným vypnutím přístroje.

Základní technické parametry:
Hmotnost: 230g vč. baterie
Rozměry: 100 x 75 x 45 mm
Materiál: lisovaný 2K
Ochrana: IP67
Frekvence: 2,6 - 3,0 kHz
Vizuální indikace: dvoubarevné LED diody
Alarm: 95dB do 3m, 2 ultra jasné LED diody
Prvotní alarm: 2 signály / druhý na snížené úrovni hluku Plný alarm: 3 signály / druhý na maximální úrovni hluku Baterie: 2 AA LR 6 (tužkové)
Životnost baterie: 200 hod. pohotovostní / 10 hod. alarm Záruka: 2 roky (nevztahuje se na baterie)

Schválení:
Ex ATEX II 1G EEx ia II C T3/T4 -20°C až 55°C

Testy:
EMC [2004/108/EC], EN 61000-6-2, EN 61000-6-3
MIL-STD-810E
Ožehnutí plamenem dle EN137
EN60529 [IP67]
JCDD/38
Koroze: EN60068-2-11