schema-zapojeni-aktualni
dvouradkovy-displej-velky
displej-se-stojanem

Časomíra na požární sport

Časomíra na požární sport


Preloader

Popis

Časomíra na požární sport - výroba časomír POZASTAVENA!!

Řídící jednotka rozměr cca 19x14cm. Napájení akumulátorové (3x typu AAA) s dobíjením z velkého displeje nebo jiného externího zdroje (délka provozu na jedno nabití cca 24 hod.), signalizace vybití akumulátoru. 4 řádkový displej 13x4,5cm měří na setiny sekundy. Na požární útok možnost až 5 mezičasů.

Startování přes mikrofon.

Ukončení nástřikové nebo sklopné terče, fotobuňka, došlapová deska.

Zobrazení na vysoce viditelném displeji různých velikostí a provedení. Displeje mají volitelné napájení ze sítě 220V nebo z jiného zdroje (autobaterie).

Časomíra sama eviduje startovní pořadí s možností tisku startovních listiny pře (tisk přes PC), okamžitě vyhodnocuje průběžné pořadí, sumarizuje výsledky jednotlivých disciplín a celé soutěže, vše s výstupem na PC.

Časomíra zvládne uvedené výstupy na PÚ (i na 2kola), štafety 4x100, běh na 100 m i výstup na věž (vše dle pož.sportu – volitelný počet soutěžících i počet drah). Samostatně vyhodnocuje jednotlivé disciplíny, dvojboj i celkové výsledky - možnost propojení s PC. K plné funkčnosti časomíry (bez tisku) není PC podmínkou. Časomíry jsou předmětem trvalého vývoje a zkvalitňování užitných vlastností. Pro náročnější jsou k dispozici dvouřádkové displeje s ukazatelem čísla soutěžícího a jeho průběžného pořadí. Časomíry jsou kalibrovatelné na přesnost. Snadná obsluha a příprava k provozu cca 5 min. na sestavení terčů a rozbalení kabelu o pr. cca 4mm.
Nenahraditelná součást tréninkové přípravy.

Dodáváme kompletní příslušenství k časomírám - kabely, konektory, startovací pistole atd. Terče na PÚ se sklopnou mechanikou i mechanikou nástřikovou. Cílové mechanismy jako optoelektronické závory, došlapové desky pro výstup na cvičnou věž registrující současný došlap obou nohou.

 

Cena na dotaz v závislosti na rozsahu zakázky.

Jedná se o kusovou výrobu a dostupnost dle volných kapacit!