Dobrý den,

 

vítám Vás na stránkách

naší společnosti a doufám,

že zde naleznete to,

co právě hledáte.

 

 

Pavel Bábík
jednatel    

header

 

co clanekco clanek

detektor co 3detektor co 3

Stránka nebyla nalezena (chybové hlášení HTTP 404)

Litujeme, ale požadovaná stránka nebyla nalezena.
Pravděpodobně byla odstraněna, přemístěna, přejmenována nebo byl nesprávně zadán odkaz.

Doporučujeme postupovat podle níže uvedených bodů:

 1. zkontrolujte správnost zadaného odkazu
 2. použijte mapu stránek
 3. přejděte na úvodní stranu a dál pokračujte odtud

Pokud i nadále trváte na tom, že by požadovaná stránka měla existovat, informujte o tom správce na adrese:
info@marvays.cz

Děkujeme.

O společnosti

 

Firma vznikla v lednu 1991 jako nový podnikatelský subjekt. Od samého počátku se zaměřila na poskytování služeb v oboru požární ochrany. Začínalo se z ničeho, chyběla klientela, scházelo technické zázemí, nebyly podnikatelské zkušenosti. Na straně druhé byly odborné znalosti, chuť poprat se s problémy a nedát se odradit prvními těžkostmi. Po dvouleté existenci měla firma již pět zaměstnanců, počet našich klientů se postupně rozšiřoval. S nárůstem klientů se také zvětšoval a zkvalitňoval rozsah poskytovaných služeb, rozšiřovala se obchodní činnost.
 

K 1. lednu 2005 se firma transformovala na společnost „Bábík spol. s r.o.“ K dnešnímu dni poskytujeme široký sortiment služeb v oboru požární ochrany a bezpečnosti práce, jsme smluvními partnery domácích i zahraničních výrobců prostředků požární ochrany. Provádíme technický servis pro hasičské sbory, zahájili jsme výrobu technického vybavení na požární sport.
 

Naším prvotním cílem je spokojený zákazník, kterému chceme poskytovat kvalitní, ekonomicky dostupné služby založené na odbornosti našich pracovníků, respektování právních a normativních předpisů. Individuálním přístupem ke svým klientům se snažíme být jim plně nápomocni při plnění povinností na úsecích bezpečnosti práce a požární ochrany v celém svém rozsahu a komplexnosti, při zachování naší vlastní odpovědnosti a ekonomicky nejpřijatelnějším řešení. Myslíme si, že právě tento přístup nás opravňuje nabídnout Vám naše služby a stát se nejen Vaším obchodním partnerem, ale zejména Vaší jistotou a zárukou potřebné pohody ve Vaší náročné práci.

 

Lokalizace:
Sídlo naší firmy se nachází ve Vacenovicích. Je to malebná vesnička na jižní Moravě na pomezí se Slovenskem mezi městy Hodonínem a Kyjovem. Město Kyjov je vzdáleno 10km a okresní město Hodonín 12km.

Regiony působnosti:
Svou činnost zaměřuje naše společnost hlavně na okres Hodonín, ale i okresy Břeclav, Uherské Hradiště, Vyškov, Kroměříž, Zlín, Znojmo a v neposlední řadě Brno.

logo

Špitálka 130, 696 06 Vacenovice, Česká Republika 

IČ: 269 48 451; DIČ: CZ 269 48 451

+420 518 376 105, +420 518 376 541
radka.grufikova@babik-po.cz

Po – Pá od 7:30 do 15:30

 

Chcete se nás zeptat? Potřebujete poradit?
 1. Text zprávy:(*)
  Neplatný vstup
 2. Vaše jméno:
  Neplatný vstup
 3. Váš email:(*)
  Neplatný email